Sponzori

Linkovi

05 i 06-06-2010, Rijeka
7. MEĐUNARODNI DŽUDO TURNIR "Sveti VID"

Ljubomir StanišićU Dvorani mladosti na Trsatu održan je 7. međunarodni džudo turnir "Sveti Vid", kojeg u sklopu obeležavanja Dana sv. Vida, zaštitnika grada Rijeke, organizuje Judo klub Rijeka.
Učestvovali su takmičari iz BiH, Crne Gore, Italije, Mađarske, Slovenije, Srbije i domaćina Hrvatske. Džudo klub DINAMO je nastupio sa 15 takmičara i osvojio je 23 medalje: 11 zlatnih, 4 srebrne i 8 bronzanih medalja. U konačnom plasmanu DžK Dinamo je zauzeo treće mesto. Među sudijama turnira bio je i Slavko Stanišić koji je nastupio i u takmičarskom delu, u konkurenciji veterana.