POLETARKE (U11) | STATUS |
PLASMAN |
Kategorija -25 |
1. Živanović Elena (Voždovac)
2. Žugić Marija (Voždovac) 3. Veselinović Sofija (Dinamo) 3. |
|
Kategorija -28 |
1. Levai Lenke (TSK) 2. Gajić Nevena (TSK) 3. Veselinović Tanja (Knjaz Miloš) 3. Čakarević Jovana (Voždovac) |
|
Kategorija -31 |
1. Svirčević Nataša (Cement) 2. Mrdalj Lana (TSK) 3. Milić Nevena (Partizan) 3. Prolić Jelena (TSK) |
|
Kategorija -36 |
1. Marton Kristina (Yama-Arashi)
2. Grujić Milica (Partizan) 3. Knežević Jovana (Yama-Arashi) 3. |
|
Kategorija -40 |
1. Simić Hristina (Voždovac)
2. Marinkov Snežana (Partizan) 3. Radojković Iva (Radnički) 3. Pavlović Marija (Cement) |
|
Kategorija -44 |
1. Milekić Milica (Proleter)
2. Ivanić Katarina (Yama-Arashi) 3. 3. |
|
Kategorija +44 |
1. Ivanić Katarina (Yama-Arashi)
2. Milekić Milica (Proleter) 3. 3. |
|
PIONIRKE (U15 zajedno) | STATUS |
PLASMAN |
Kategorija -31 |
1. Ivković Marija (Cement)
2. Aćić Vesna (Proleter) 3. 3. |
|
Kategorija -36 |
1. Milošević Ana (DžS Podgorice)
2. Bojić Nevena (Radnički) 3. Stojadinov Andrea (Dinamo) 3. Ivković Anja (Cement) |
|
Kategorija -40 |
1. Končar Iva (Knjaz Miloš)
2. Vojinović Mirjana (Radnički) 3. Milekić Milica (Proleter) 3. Bakić Mirjana (Mladost) |
|
Kategorija -44 |
1. Svirčević Sonja (Cement)
2. Selimanović Valentina (Dinamo) 3. Stevanović Isidora (Proleter) 3. Blagojević Jelena (Cement) |
|
Kategorija -48 |
1. Klikovac Anđela (JS Podgorice)
2. Vejin Marija (Yama-Arashi) 3. Ranđelović Anđela (Dinamo) 3. Ružić Aleksandra (Cement) |
|
Kategorija -52 |
1. Milić Mirjana (JS Podgorice)
2. Laketa Ana (Šogun) 3. Parežanin Dunja (OJK Beograd) 3. Manojlović Kristina (Šogun) |
|
Kategorija +52 |
1. Slavković Sara (Dinamo)
2. Momirov Milica (Dinamo) 3. Grubješić Nevena (Partizan) 3. Klikovac Božana (JS Podgorice) |
|
KADETKINJE (U17) | STATUS |
PLASMAN |
Kategorija -40 |
1. Vojnović Mirjana (Radnički)
2. 3. 3. |
|
Kategorija -44 |
1. Krivokapić Nina (Proleter)
2. Rokić Bojana (Radnički) 3. 3. |
|
Kategorija -48 |
1. Sakal Anita (Proleter)
2. 3. 3. |
|
Kategorija -52 |
1. Poznanović Angelina (C. Zvezda)
2. Ostojić Neda (Dinamo) 3. Ivanković Marija (Knjaz Miloš) 3. |
|
Kategorija -57 |
1. Jaslar Milica (OJK Beograd)
2. Petrović Sanja (Šogun) 3. Krstić Dušica (Šogun) 3. |
|
Kategorija -63 |
1. Keljački Tamara (Mladost)
2. Šljivančanin Marija (JS Podgorice) 3. 3. |
|
Kategorija -70 |
1. Panić Nada (LSK)
2. Milić Marina (JS Podgrorice) 3. 3. |
|
Kategorija +70 |
1. Ratković Sara (Knjaz Miloš)
2. Stožinić Marija (JS Podgorica) 3. 3. |