Sponzori

Linkovi

09-02-2013, Stepanovićevo
PRVENSTVO VOJVODINE ZA KADETE

U subotu je u Stepanovićevu održano Prvenstvo Vojvodine za kadete. Učestvovalo je 153 takmičara (41 u ženskoj i 112 u muškoj konkurenciji) iz  32 kluba. Džudisti Dinama su osvojili 11 plasmana za Prvenstvo Srbije, 8 medalja i još 3 plasmana kao i pehar za najuspešniju ekipu Prvenstva u muškoj kategoriji. Osvojeno je: 2 zlatne, 3 srebrne i 3 bronzane, kao i tri 5. mesta. Ekipu je predvodio trener Ljubomir Stanišić.

Pregled osvojenih medalja:

Zlatne: Sarić Marko (-50 kg), Bulja Mladen (+90 kg)
Srebrne: Stojadinov Aleksa (-60 kg), Slavković Sara (-70 kg), Paloc Miloš (-73 kg)
Bronzane: Dukić Aleksa (-50 kg), Ostojić Neda (-57 kg), Kajganić Milan (-73 kg)

Peta mesta i plasmane na Prvenstvo Srbije su osvojili Omasta Igor (-50 kg) i Ždero Jovana (-70 kg). Plasman ima i Selimanović Valentina (-48 kg). Pavić Dušan (-73 kg) je osvojio peto mesto ali nema plasman.