Sponzori

Linkovi

05-12-2010, Vršac
TROFEJ VRŠCA 2010

Proteklog vikenda u Vršcu je održan džudo turnir u organizaciji džudo kluba "Lokomotiva" iz Vršca. Učestvovalo je 366 takmičara iz 26 klubova iz Srbije u mlađim uzrasnim kategorijama.
Takmičari DžK "Dinamo" su osvojili 28 medalja: 8 zlatnih, 5 srebrnih i 15 bronzanih, kao i 8 petih mesta.

Pregled osvojenih medalja

POLETARCI

Zlatne: Ilić Marko (31 kg), Stojadinov Andrea (34 kg), Maravić Danijel (38 kg)
Srebrne: Đerfi Kristijan (38 kg), Vukmirović Nemanja (50 kg)
Bronzane: Živaljević Danilo (22 kg), Krstevski Aleksa (22 kg), Pavlov Stefan (34 kg), Pavković Aleksa (38 kg), Pavković Nikola (38 kg), Sekulović Miloš (46 kg)

MLAĐI PIONIRI

Zlatne: Rinkovec Filip (34 kg), Slavković Sara (56 kg)
Bronzane: Milošev Kosta (31 kg), Pavlov Nikola (38 kg), Borojev Milan (50 kg), Đerfi Aleksandar (55 kg)

STARIJI PIONIRI

Zlatne: Sarić Marko (38 kg), Slavković Sara (57 kg), Paloc Miloš (73 kg)
Srebrne: Ostojić Neda (57 kg), Momirov Milica (63 kg), Bulja Mladen (+73 kg)
Bronzane: Vidanović Siniša (46 kg), Kajganić Milan (55 kg), Stojadinov Aleksa (55 kg), Savin Marija (+63 kg), Milošević Aleksa (73 kg).

Osim osvojenih medalja džudisti Dinama su osvojili i pehar u kategoriji najuspešnije ekipe poletaraca.
U ukupnom plasmanu bili su ekipa sa najvećim brojem osvojenih medalja, ali po bodovima završili su kao drugoplasirana ekipa.