Linkovi

08-11-2012, Majami (USA)
PRVENSTVO SVETA ZA VETERANE
SLAVKO OSVOJIO BRONZU

Na svetskom prvenstvu za veterane, u kategoriji M6-100 kg, veteran DžK "Dinamo" Slavko Stanišić je osvojio 3. mesto i bronzanu medalju. Na putu do medalje Slavko je u grupnom delu pobedio Szal Pal-a (HUN), u polufinalu izgubio od konačnog pobednika Kapustin Aleksey-a (RUS) i u borbi za bronzu pobedio Woertz Robert-a (USA). Kao i mnogo puta do sada Slavko Stanišić se sa velikih svetskih takmičenja za veterane vraća sa vrednim trofejom. Da li samo sa jednim odličjem ili će biti još neko znaćemo za koji dan kad se završi takmičenje u apsolutnoj kategoriji.